TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Dvě prohry na úvod jarní části.

29.03.2016 07:05

V neděli 20.3.2016  jsme odehráli doma první jarní mistrák s Hbity/Zduchovice , který se nám vůbec nepovedl. Především bránění standardek - rohy, kdy jsme zbytečně inkasovali a poločas prohráli 1:3. 2.poločas už byl lepší 0:0, i přes odpískanou penaltu, kterou Jára Havlát chytil. Bohužel jsme šance nepromněňovali.

Sestava: Rada, Havlát (2.pol.) -  Clareboets, Douša, Hlávka, Houska A., Mathauser(C), Patera, Pavlis, Reisser, Ruth, Stein, Vandas.

Branky: Ruth.

V sobotu 26.3.2016 jsme odehráli 2. mistrák s týmem z horní části tabulky s Bohutínem na jejich hřišti.
Na velmi těžkém mokrém terénu jsme po poločasech 2:1 a 1:1 prohráli těsně 3:2. Obě branky za nás vstřelil Honza Mathauser, z toho jeden z pokutového kopu po faulu na něj. Naši kluci  všichni podali velmi dobrý výkon, oproti zápasu doma se Hbity, nesrovnatelný! Zasloužili by si remízu.

Sestava: Cihlář - Clareboets, Douša, Hlávka, Houska A., Kudrna, Mathauser(C), Patera, Pavlis, Rada, Reisser, Ruth, Vandas.

Branky: Mathauser 2x.