TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Prohra doma s TJ Milín.

02.05.2016 08:12

Jen v jedenácti jsme včera na svátek práce odehráli další mistrovský zápas o 7. až 11. místo v okrese. Taky jsme se napracovali, po nevyvedené první půli, kdy jsme prohrávali 3:0, jsme ve druhém poločase soupeře přehrávali a tlačili jej .Tato snaha vyústila v pěknou branku Martina Rutha do šibenice, za čož byl po zápase pochválen i hostujícím gólmanem!!  I přes snahu a neproměněnou penaltu se nám nepodařilo dát další gól a alespoň zdramatizovat utkání. Bohužel po našem nedorozumnění v obraně jsme inkasovali čtvrtý gól a utkání tak skončilo 4:1 pro milínské.
Příští zápas hrajeme v sobotu 7.5. od 14,45 v Petrovicích, odjezd z Hraštice ve 13,15.

Sestava: Havlát - Douša, Hlávka, Houska, Hrubá, Patera, Pavlis, Reisser, Ruth, Stein, Vandas.

Branky: Ruth.