TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Prohra ve Zduchovicích.

25.04.2016 16:21

Ve výrazně oslabené sestavě a jen s 11 hráči  jsme odjeli v sobotu 23.4.2016 do Zduchovic ke druhému zápasu o umístění ve skupině o 7. - 11. místo v okrese. V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší, vedli jsme 1 : 0, po faulu na D. Steina a  suverénně proměněné penaltě Honzy Mathausera.  Ke konci první půle nám soupeř vstřelil branku  a to po závaru před brankou, kdy do ní doslova  dotlačilmíč. Ve  druhém poločase jsme byli stále tvořivější, hráli jsme fotbal. Bohužel se zranil Honza Mathauser a museli jsme druhý poločas dohrávat v deseti, což soupeř využil a vstřelil nám dvě branky.

Sestava: Slabihoudek - Clareboets, Havlát, Hlávka, Houska, Mathauser (K), Patera, Pavlis, Reisser, Stein,