TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Suveréní výhra v Rožmitále.

24.05.2016 09:35

V sobotu 21.5.2016 od 10,00 jsme odehráli další mistrovské utkání na hřišti Spartaku Rožmitál. Konečně v kompletní sestavě, ale první poločas jsme jen odběhali, s minimální střelbou a šancemi. I proto jsme první poločas prohráli 1 : 0. Ve druhé půli se naše hra (po domluvě v kabině!) výrazně zlepšila, jednoznačně jsme soupeře přehrávali a střelbou a hezkou kombinací si vytvářeli šance, které jsme dokázali zakončit. Hatrickem se blýskl Honza Mathauser, i díky velmi dobré práci záložní řady a především přihrávkami od Yesuntura. Výborně zahrála celá obrana, kdy v podstatě vymazala jejich nejlepšího útočníka s č.9. Konečný výsledek 5 : 2 pronás!

Sestava: Cihlář - Clareboets, Douša, Hlávka, Houska, Hrubá, Lkhamdash Yesuntur, Mathauser (K), Patera, Pavlis, Reisser, Ruth, Stein, Vandas.

Branky: Mathauser 3x, Ruth 2x.